Čistá kokosová voda Pure Coco z Filipín

Čistá kokosová voda Pure Coco z Filipín
Výrobce: z Filipín
Objem: 350 ml
Obal: Tetra Pak
Název: 100% kokosová voda Pure Coco
Příchuť: Kokos
Typ nápoje: Voda
Přibližná cena: 39 Kč (za 100ml 11.14 Kč)
Energetická hodnota: 84 kJ (20 kcal) ve 100ml
Koupeno: Česká republika
Vyrobeno: Filipíny

Od začátku když vezmete do ruky plechovku kokosové vody Pure Coco, poznáte, že držíte špičkový produkt. Třetí kokosová voda v pořadí u nás. Po 70% kokosové vodě Malee Coco a 100% Cocomas dnes ochutnáme “čistou kokosovou” vodu Pure Coco.

100% kokosová voda Pure Coco pochází z mladých zelených ořechů původem z Filipín. K nám ji dovaží firma Pure Coco z Prahy. Plechovka neobsahuje nic kromě kokosové vody. Žádné cukry, přidatné látky, sladidla, či obyčejnou vodu. V části složení si přečtete pouze "Kokosová voda". A tak doporučuji shlédnout nutriční hodnoty a nutriční informace. Přírodních sacharidů obsahuje 5 gramů na 100 ml. Energetická hodnota dosahuje 84 kJ. Kromě toho je také Pure Coco bohatá na minerální látky nejvíce na draslík a sodík.

Čistá kokosová voda Pure Coco z Filipín

Po načnutí plechovky ucítíte samozřejmě kokos. Ve skleničce voní Pure Coco podstatně slaběji kokosově. Ano ihned se mi vybavila voda právě vylitá z kokosového ořechu doma nejčastěji o Vánocích. A to nejenom vůní, ale i chutí. Ta je opravdu 100%. Všichni si asi vybavíte jeji chuť. Pořádně jsem vodu vychladil a musim přiznat její osvěžujicí účinky. Těžko pospat samotnou chuť. Zprvu působí nevýrazně. Pak ale ihned citíte ono kokosové aroma a takovy lehce mýdlový kluzký pocit na jazyku. Chuť neni nijak agresivní, spiš jemná, kokosově příjemně vyvážená. Bez rušivého konce po polknutí. Určitě pijte chlazené.

Ikdyž jde o plechovku, potěšil mě její design a tvar. Mám před sebou poctivý kus plechu. Nejenom dno, ale také zbytek obalu, bych přirovnal k plechovce, do kterých se zavařuje maso při zabijačce. Přes svoji "mohutnost" ale plechovka působí více než dobře. Na pořádném obalu pěkná etiketa. Obrázek rozkrojeného zeleného kokosového ořechu a v pozadí palma na malém ostrově v moři. Jednoduché a originální. Na boční straně si přectete složení a nutriční hodnoty. Vše v češtině. Etiketu bohužel kazí nálepka doplňujícího textu o prospěšnosti a charakteru kokosové vody Pure Coco. Kupujete kvalitu, proto se připravte na vyšší cenu.

Složení: Kokosová voda