UGO pomeranč hory přenáší

UGO pomeranč hory přenáší
Výrobce: Kofola, a.s.
Objem: 200 ml
Obal: PET lahev
Název: UGO pomeranč
Příchuť: Pomeranč
Typ nápoje: Lisovaná šťáva
Přibližná cena: 30 Kč (za 100ml 15.00 Kč)
Energetická hodnota: 205 kJ (48 kcal) ve 100ml
Koupeno: Česká republika
Vyrobeno: Česká republika

Jak už jsem avizoval, dostala se mi do ruky skupina UGO šťáv od společnosti Kofola. Vybíral jsem a nakonec vybral první příchuť 100% vymačkaný pomeranč.

Jestliže jste četli úvodní článek o UGO šťávách moc dobře víte, co jsou to ta UGa zač. Jestliže jste ho nečetli – tady je. Pomerančová verze vypadá na pohled nejlépe. Přecejenom žlutá barva ke šťávám patří víc, než podivně plovoucí kousky celeru ve verzi jablko s celerem. Pomerančová dužina k čerstvě vymačkané šťávě rozhodně patří a tak ochutnáme.

UGO pomeranč hory přenáší

Tak přátelé už vůně po otevření širokého víčka nemá chybu. Štáva voni ještě před nalitím do skleničky – paráda! Ve skleničce už prakticky nic necítíte, ale to nevadí. Chuťově lahoda. První, co ucítíte jsou kousky pomeranče. Už to samotné navozuje radost z napití. Prostě doma vymačkaná čerstvá šťava. Kyselost pomeranče se střídá s jeho sladkostí. UGO není ani příliš kyselé, ani příliš sladké, ikdyž přirozené množství cukrů v pomeranči se pohybuje na hranici 12 g na 100 ml. No dobrá, možna kyselost malinko převažuje. Po polknutí máte přesně stejný pocit, jako když dojíte pomeranč. I taková ta lehoulince nahořklá pachuť nechybí. Bravo! Jsem fakt spokojenej a jdu se podivat kolik že stojí ty odštavňovače.

UGO pomeranč hory přenáší

Také o etiketách jsem hovořil v uvodním UGO článku. Pomeranč hory přenáší stojí v pomerančovém sloganu. To sedí. Škoda, že přecejen chybí alespoň menší obrázek pomeranče v těle mistra UGO. Ovšem asi káždý z vás si tipne podle žluté barvy, že jde o nejběžnější ovoce (hned po jablku), ze kterého se vyrábí 100% šťáva. Na levé boční straně přehledné nutriční hodnoty a obrázek zobrazující množství plodů ovoce v jedné lahvičce. Dva kusy pomeranče a 200 ml jo? Nechápu proč pravý bok etikety piše texty vertikálně, čili musíte lahvičku otočit o 90 stupňů. Divné. Chuťově ale nemá chybu!

Složení: 100% pomerančová šťáva.